The Birds

The Birds
Kuşlar
Yapım Yılı : 1963
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür : Korku / Gerilim
Yönetmen : Alfred Hitchcock
Oyuncular : Rod Taylor / Tippi Hedren / Suzanne Pleshette / Jessica Tandy / Veronica Cartwright / Ethel Griffies / Charles McGraw / Doreen Lang / Ruth McDevitt / Joe Mantell / Karl Swenson / Malcolm Atterbury / Karl Swenson / Elizabeth Wilson / Lonny Chapman / Doodles Weaver

Hikaye:
Zengin, güzel ve şımarık bir genç kadın olan Melanie Daniels , San Francisco’daki bir evcil hayvan dükkânında yakışıklı ve ilginç biri olan avukat Mitch Brenner  ile tanışır. Melanie, Mitch'in bu dükkânda ona oynadığı küçük oyuna kızsa da ondan hoşlanır. O gün Mitch'in, kızkardeşinin doğum günü için aradığı fakat bulamadığı kuşları satın alır ve bunları hediye olarak Mitch'in Pasifik kıyısındaki küçük bir kasaba olan Bodego Bay'deki evine götürmeye karar verir. 
Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

+ yorum + 8 yorum

4 Ocak 2014 17:04

Siteniz çok başarılı ve ilgi ile takip ediyorum ...

pislink.com

2 Ekim 2014 10:50

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
Tek Parça izle
Tek Parça izle

6 Ekim 2014 15:37

Emeğinize sağlık. güzel film.

7 Eylül 2015 13:54

Paylaşımlarınız harika ilgiyle takip ediyorum... biraz daha güncelliği artırırsanız harika olacaktır.

Bedava Filmi izle
Filmi izle

10 Aralık 2015 06:21

harika

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.