Il Macellaio ( Sıcak Ten )

Il Macellaio
Sıcak Ten
Yapım Yılı : 1998
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür :   Dram /  Erotik
Yönetmen : Aurelio Grimaldi
Oyuncular : Alba Parietti / Predrag Manojlovic / Lorenzo Majnoni /Rosa Pianeta / Giulio Base /  Caterina Vertova / Cinzia Insinga / Alessandra Costanzo

Hikaye:

Alina Palermoda kurulu bir sanat galerisini yöneten inisiyatif sahibi bir kadındır. Kocası Daniel eğitimli , zeki fakat kalıcı bir varlığı olmayan biridir.  Bir gün, Alina Daniel ile olan ilişkisinden sıkılır. Her ikiside o boşluğu erotik imalarla her zaman eğlenceli ve cömert bir kasap ile doldurmaya çalışacak..

Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

+ yorum + 3 yorum

4 Ocak 2014 17:04

Siteniz çok başarılı ve ilgi ile takip ediyorum ...

pislink.com

2 Ekim 2014 10:50

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
Tek Parça izle
Tek Parça izle

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.