Kurtlarla Dans - Dances With Wolves Full izle

Kurtlarla Dans Full izle

Film Yorum:Film Western'e farklı bir bakış açısıyla yaklaşmış bence.Savaştan uzak durmak isteyen bir askerin kızılderililerin bulunduğu bir sınır kalesinde kendi isteğiyle göreve başlaması ve buradaki olaylar.Genel olarak aynı tempoda ilerleyen 4 saat kadar süren bir film. (Altyazılı bir versiyonunu izledim 4 saatti) Bu kadar uzun olmasına ve aynı tempoda ilerlemesine rağmen sıkılmadan izlettiriyor kendisini.Çok abartılmamak kaydıyla iyi bir film olduğunu düşünüyorum.İzlenilmeli mutlaka.İyi seyirler.

Share this article :
Etiketler: , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.