The Philadelphia Story ( Philadelphia Hikayesi )

The Philadelphia Story
Philadelphia Hikayesi
Yapım Yılı : 1940
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür : Komedi / Romantik
Yönetmen : George Cukor
Oyuncular : Cary Grant / Katharine Hepburn / James Stewart / Ruth Hussey / John Howard / Roland Young / John Halliday / Mary Nash / Virginia Weidler / Henry Daniell / Lionel Pape / Rex Evans

Hikaye:
Zengin bir ailenin kızı olan Tracy Lord  yeni boşandığı kocası Dexter Haven’ın  birkaç parça eşyasını arabasına koymasını izler ve sinirinden Dexter’in golf sopasını bacağında kırarak ikiye böler. Sevilmesi olanaksız biri olmadığını kanıtlamaya uğraşan Tracy, aile malikânesinde saygıdeğer ama renksiz bir adamla evlenmeye karar verir; bu sırada Dexter, özellikle düğünü mahvetmek için, yanında Mike Connor  ve Liz Imbrie  adlı iki gazeteciyle çıkagelir.  Kaçınılmaz evliliğinden bir gece önce, Stewart’la bahçedeki sahnelerinde, ikilinin birdenbire kapıldıkları çekimin özü yakalanmış. 


  • Kısım 1
  • Kısım 2
Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

+ yorum + 4 yorum

4 Ocak 2014 17:03

Siteniz çok başarılı ve ilgi ile takip ediyorum ...

pislink.com

2 Ekim 2014 10:48

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
Tek Parça izle
Tek Parça izle

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.