An Unfinished Life ( Yeniden Baslamak )

An Unfinished Life
Yeniden Baslamak
Yapım Yılı : 2005
Lisan :  Turkce Altyazı / Turkce Dublaj
Tür : Dram
Yönetmen : Lasse Hallström
Oyuncular : Jennifer Lopez / Robert Redford / Morgan Freeman / Josh Lucas / Damian Lewis / Camryn Manheim /Becca Gardner / Lynda Boyd / Rob Hayter / P. Lynn Johnson / Byron Lucas / Trevor Moss / R. Nelson Brown / Dillard Brinson / Jason Diablo

Hikaye:
 Sorunların bir türlü azalmak bilmediği, aksine alevlenerek artış gösterdiği bir aileyi merceğine alan filmin başrollerinde parçalarına ayrılmış bir aile bulunuyor. Alkol problemleri nedeniyle sahip olduğu maddi-manevi her şeyi kaybeden bir çiftlik sahibi, yıllar önce oğlunu kaybederek büyük bir acı yaşamıştır. Bu şoku bir türlü atlatamayan talihsiz baba, oğlunun ölümünden gelinini sorumlu tutmuş; bu nedenle de yıllarca onunla ve torunuyla görüşmeyi reddetmiştir. Bu süreçte kendine kızmayı ve kendine küsmeyi de ihmal etmeyen baba, yıllar sonra geçmişi tartıp geleceği değiştirmek aşamasındadır.  


  • Turkce Altyazı
  • Turkce Dublaj
İçerik
Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

+ yorum + 4 yorum

4 Ocak 2014 17:04

Siteniz çok başarılı ve ilgi ile takip ediyorum ...

pislink.com

2 Ekim 2014 10:49

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
Tek Parça izle
Tek Parça izle

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.