A Win the Clouds ( Bulutların Ötesinde )

A Win the Clouds
Bulutların Ötesinde
Yapım Yılı : 1995
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür : Dram / Romantik
Yönetmen :Alfonso Arau 
Oyuncular :  Keanu Reeves / Aitana Sánchez-Gijón / Anthony Quinn / Giancarlo Giannini / Angélica Aragón / Evangelina Elizondo / Freddy Rodríguez / Debra Messing / Febronio Covarrubias / Roberto Huerta / Juan Jiménez / Ismael Gallegos / Alejandra Flores / Gema Sandoval / Don Amendolia

2. Dünya Savaşı'ndan dönen Paul , otobüste, Victoria  adında genç bir Meksikalı kadın ile tanışır. Kadın hamiledir ancak evli olmadığı için, ailesinin, özellikle toprak sahibi babası Don Pedro Aragon'un  tepkisinden çekinmektedir. Paul, Victoria'ya, kocası rolünü oynayabileceğini söyler. Karı-koca rolü oynamaya başlayan iki genç, kısa bir süre sonra birbirlerine karşı bir yakınlık hissederler. Bunun adı aşktır ve uğrunda bütün engeller yıkılmalıdır.

Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.