Love is All You Need ( Sadece Ask )

Love is All You Need
Sadece Ask
Yapım Yılı : 2012
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür : Komedi / Romantik
Yönetmen : Susanne Bier
Oyuncular : Pierce Brosnan / Trine Dyrholm / Molly Blixt Egelind / Sebastian Jessen / Stina Ekblad / Ciro Petrone / Marco D'Amore / Line Kruse / Paprika Steen / Birthe Neumann / Kim Bodnia / Christiane Schaumburg-Müller / Bodil Jørgensen /Anne O. Pagh / Christiane Rohde

Her şeyin bittiğini düşündüğünüzde, aslında her şeyin yeniden başlayacağını anlatan hikayede Susanna Bier aşk, absürtlük, mizah ve kalbe dokunan karakterlerle harikalar yaratıyor .Birbirinden farklı iki aile limon bahçesinin ortasındaki güzel ve eski bir İtalyan köşkünde buluşurlar. Orada bulunma nedenleri her şeyin en ince detayına kadar planlandığı romantik bir düğündür. Elbette hiçbir şey plana uygun gitmez ancak sonunda her şey tatlıya bağlanır.LOVE IS ALL YOU NEED gerçekten farklı bir hikayesi olan ve izleyen herkese umut verecek nitelikte bir komedi filmi..

Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.