Don't Look Down ( Asla Asagıya Bakma )

Don't Look Down
Asla Asağıya Bakma
Yapım Yılı : 2008
Lisan : Turkce Altyazı
Tür : Dram / Romantik / Erotik
Yönetmen : Eliseo Subiela
Oyuncular : Leandro Stivelman / Antonella Costa / Hugo Arana / Mónica Galán / Octavio Borro / María Elena Ruas /
Marzenka Novak / Viviana Piccolo
Eloy  içine kapanık sessiz, sakin bir gençtir ve kadınlara karşı hiç cinsel tecrübesi yoktur. Yaşadığı kasabada bir gün Elvira (Antonella Costa) ile tanışır önceleri sohbet arkadaşlığı olarak geçen dostlukları kısa süre sonra duygusal bir yakınlığa dönüşür ve her ikisi de delicesine birbirlerini arzular. Artık her gün görüşmekte ve deliler gibi sevişmektedirler. Fakat bir sorun vardır Eloy seks konusunda çok deneyimsiz olduğu için bu durum Elvira'yı rahatsız eder ve Elvira Eloy'a seks yapmayı öğretmeye başlar. Filmde oldukça cüretkar sevişme sahneleri olduğu için Erotik Film Kuşağı'n da gördüğümüz film aslında duygusal bir aşk filmi, cinselliğin duygusuzca birleşmek olmayıp, bedenlerin ve ruhların ahenkle bütünleşmesi olduğunu anlatmaya çalışan son derece başarılı bir film.

Share this article :
Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.