Karanlıktan Gelen Dark Skies Full izle

Karanlıktan GelenDark Skie

Film Yorum:Bu filme kötü diyen ergen kardeşlerimin yorumunu dikkate almayın.Lütfen yalvarıyorum.Sadece şu kadar söyleyebilirim 2013 'de çıkan , Bilim Kurgu ve Gerilim dalında en iyi ama en iyi film.Göz kırpmadan 9 puanı verdim filme.Ben Müslüman insanım , Dabbe gibi filmleride izledik , ancak hiç birinde bu kadar gerilmedim.Filmin kalitesi kendini okadar belli ediyor ki Başladıktan sonra koltuktan kalkmanız kesinlike mümkün değil.Finalindeyse Tüylerim Diken diken olmaktan ziyade Kolumda tüy kalmadı.Sizi finaliyle Uçuracak , harika bir film kesinlikle.

Share this article :
Etiketler: , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.