Hangover 3 Felekten Bir Gece Vizyon Film izle

Hangover 3  Felekten Bir Gece Vizyon Film izle

Film Yorum:Filmden yeni çıktım.Eleştiren yorumlara aldanmayın film gerçekten de muhteşem.Oyuncular ayrı senarist ayrı bir iş çıkartmış.1 ve 2 harmanlayıp 3e resmen ayrı bir tat vermişler.Gidişat çok güzeldi ve çok güzel kurgulanmıştı.'Tekrar Vegasa döndük ha? Buraya bir daha gelmeyeceğime yemin etmiştim.' Eskiler ve eskiler nostalji final filminde mutlaka olmalıydı ve çok yakıştı.Özellikle Alan&Carlos sahnesine bütün salon kırıldık.Ve finali de tam 'böyle mi bitti yani?' dediğim anda yanıltıp, verdiler ayarı.Filmin girişi olay, çıkışı olay.

Film Orjinal Dildir Şimdilik
Share this article :
Etiketler: , , ,

+ yorum + 1 yorum

taner
24 Temmuz 2013 15:42

film silinmiş lütfen boş zamanınızda eski kayıtlarınızı kontrol edin ama blogunuz sade ve güzel başarılar

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.