Ölüm Zinciri Filmi Tr Dublaj izle


Ölüm Zinciri - Chain Letter 2010 Türkçe Dublaj – Full Online film izle filmi izle,Ölüm Zinciri - Chain Letter 2010 Türkçe Dublaj
Konusu: İnternet üzerinden altı arkadaş birer esrarengiz mail alır.Manyak bir katil epostalarına,yada cep telefonu mesajlarına girerek bu insanları devamlı rahatsız etmekte onları vahşice öldüreceğini söylemektedir.bu zincirleme mesajların kimden geldiğini öğrenmeye çalışan Jessie Campbell (Nikki Reed)ve arkadaşları aslında bunun bir ölümcül oyun olduğunun ve hepsinin de bu oyunun bir parçası olduğunun farkına varacaklardır.Kurtulabilmeleri nin tek şartı oyunun kurallarına uymak. Arkadaşlık, herhangi bir şeyi ifade eder mi?senin hayatınmı önemli yoksa arkadaşınınkimi.Zinciri kır,ölümden kurtul,artık bir klasik seri haline gelen saw serisinin izinden giden 2010 yapımı sınırları zorlayacak bir korku gerilim filmi... .

Bilgi:Yapım: 2010 - ABD Tür: Gerilim, Korku, Psikolojik, Süre: 96 dakika Yönetmen: Deon Taylor, Oyuncular: Nikki Reed, Betsy Russell, Brad Dourif, Ling Bai, Keith David, Matt Cohen, Brian Tee, Cherilyn Wilson, Noah Segan, Clifton Powell, Michael Bailey Smith, Phil Austin, Roshni Shukla, Eliot Benjamin, Goldie Chan, Leslie Goodman, Jeff Sutherland, Jessica Ritchie, Cory Montgomery, Christina Marie, Aysha Aubrey, Kate Enggren, Kenyon Page, Sheila Ellis, Niki Mcelroy, Madison Bauer, Big Spence, Cody Kasch, Jonathan Hernandez, Terrence Evans, Ryan Calavano, Andy Arness, David Zahedian, Mark S. Allen, Michael J. Pagan, Patrick St. Esprit,

Film Yorum:Kendi adıma gençlerin kıyıldığı filmleri severim. Bu film de bence türünün iyi örneklerinden. Vermek istediği mesajı ve finalde olayların bağlandığı noktayı sevdim. Grafik şiddetten hoşlananları memnun edecek sağlam mide gerektiren sahneleri var. Oyunculukları çok iyi. Ben beğendim tavsiye ederim.

Share this article :
Etiketler: , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.