Good Luck Chuck ( Iyi Sanslar Chuck )

Good Luck Chuck
Iyi Sanslar Chuck
Yapım Yılı : 2007
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür : Komedi / Dram / Fantastik
Yönetmen : Mark Helfrich
Oyuncular :  Dane Cook / Jessica Alba / Dan Fogler / Connor Price / Troy Gentile / Mackenzie Mowat / Sasha Pieterse / Caroline Ford / Chelan Simmons / Natalie Morris / Ellia English / Tseng Chang / Michael Teigen / Chiara Zanni / Benjamin Ayres / Carrie Fleming

Bazen Aşk Yapışkan olabilir. Her gece başka bir kadınla gece boyu birlikte olmak mı? Bu tüm zamanların en şanslı laneti olmalı! Şehirdeki tüm bekar kadınlar Charlie Logan'ın  yatak odası kapısında sıraya girmiş durumda. Charlie ile bir gece birlikte olmaları bu muhteşem lanet sayesinde, onların hayatının gecesi olacak. Bu şans için Chuck'a sürünmek yeterli! Ancak Charlie, güzeller güzeli Cam'e  aşık olunca sahip olduğu muhteşem lanet geri teper. Şimdi istediği ancak sahip olamadığı tek bir kadın vardır ve onu sonsuza dek kaybetme ihtimaliyle karşı karşıyadır. Acaba Charlie sonunda aşkta gerçek şansı yakalayabilecek mi?
Share this article :
Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.