Femme Fatale ( Öldüren Kadın )

Femme Fatale
Öldüren Kadın
Yapım Yılı : 2002
Lisan : Turkce Dublaj / Turkce Altyazı / Original Sound
Tür :   Suç / Gizem / Gerilim / Erotik
Yönetmen :  Brian De Palma
Oyuncular : Rebecca Romijn / Antonio Banderas / Peter Coyote / Eriq Ebouaney / Edouard Montoute / Rie Rasmussen / Thierry Frémont / Gregg Henry / Fiona Curzon / Daniel Milgram /Jean Marc Minéo / Jean Chatel / Stéphane Petit / Olivier Follet / Eva Darlan 

Laura Ash, büyük beceri ve cesaret gerektiren bir mücevher soygununu gerçekleştirdikten yedi yıl sonra yeni bir kimlikle Fransa'ya geri döner. Bu arada hayatını paparazzilik yaparak kazanan Nicolas herkes tarafından aranan Laura'nın fotoğrafını çekerek onun hayatını büyük bir riske atar. Ve bu fettan kadına duyduğu büyük merak Nicolas'ın ölümcül bir maceranın içine dalmasına yol açar.

  • Turkce Altyazı
  • Turkce Dublaj
  • Original Sound
Share this article :
Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.