The Odd Couple ( Garip Bir Cift )

The Odd Couple
Garip Bir Cift
Yapım Yılı : 1968
Lisan : Turkce Altyazı
Tür : Dram / Komedi / Romantik
Yönetmen : Gene Saks
Oyuncular : Jack Lemmon / Walter Matthau / John Fiedler / Herb Edelman / David Sheiner / Larry Haines / Monica Evans / Carole Shelley / Iris Adrian / Matty Alou / Bill Baldwin / Al Barlick / John C. Becher / Ted Beniades / Billie Bird / Patricia D. Bohannon / Ken Boyer / Heywood Hale Broun / Jerry Buchek / Roberto Clemente / Tommy Davis / Augie Donatelli / Jack Fisher
Neil Simon, sıradan insanlara gündelik yaşamlarındaki büyük mizahı bulup ortaya çıkartmakta gerçek bir dahi. İki boşanmış adamın New York’ta bir apartman dairesini paylaşmaya karar vermesinde olduğu gibi. Her ne kadar Jack Lemmon ve Walter Matthau gibi iki Oscarlı oyuncuyu biraraya getirmekte garipsenecek bir yan yoksa da “Garip Bir Çift”in odak noktası bu ikili. Bu iki emekli adam, spontan gelişen tüm olayalarda bütün muzipliklerini gösteriyorlar. Felix Ungar eşinden yeni boşanmış, zor günler geçirmekte olan bir adamdır. İntihar etmek üzereyken arkadaşı Oscar Madison tarafından kurtarılır…Share this article :
Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.