The Three Musketeers ( Üç Silahsörler )

The Three Musketeers
Üç Silahsörler
Yapım Yılı : 2011
Lisan : Turkce Dublaj / Turkce Altyazı
Tür : Aksiyon / Macera / Komedi
Yönetmen : Paul W.S. Anderson
Oyuncular : Matthew Macfadyen / Milla Jovovich / Ray Stevenson / Luke Evans / Orlando Bloom / Gabriella Wilde / James Corden / Logan Lerman / Freddie Fox / Mads Mikkelsen
Alexandre Dumas’ın tekrar sinemaya uyarlanan bu unutulmaz hikayesinde asabi bir genç olan D’Artagnan ve üç haydut silahşör  kötülüklere karşı koymak için güçlerini birleştirir. Şeytani planları olan Richlieu’yu  durdurmak için Buckingham  ve hain Milady  ile karşı karşıya kalacaklardır. 
  • Turkce Altyazı
  • Turkce Dublaj
Share this article :
Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.