The Gauntlet ( Kanun Yolunda )

The Gauntlet
Kanun Yolunda
Yapım Yılı : 1977
Lisan : Turkce Dublaj / Turkce Altyazı
Tür : Aksiyon / Suç / Dram / Gerilim
Yönetmen : Clint Eastwood
Oyuncular :  Clint Eastwood / Sondra Locke / Pat Hingle / Bill McKinney / William Prince / Michael Cavanaugh / Carole Cook /
Mara Corday / Doug McGrath / Jeff Morris / Samantha Doane
Ben Shockley , ölüm tehditleri alan bir fahişeyi Las Vegas'ta şahitlik yapacağı mahkemeye götürmekle görevlidir. Kanunun iki tarafı arasında kalan ikili hayatta kalmak için şiddetli ateş altında, patlayan arabalar, üstlerine inen helikopterler, ölümcül tuzaklar, çılgın motorsikletçiler ve kanunu hiçe sayan polislerle başetmek zorundadır. Yükselen tempo zırhlı bir otobüse 8.000'den fazla kurşunla açılan ateşle doruğa ulaşır.

  • Turkce Altyazı
  • Turkce Dublaj
  • Turkce Dublaj 2
Share this article :
Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.