Ninas Mal ( Sehvet Okulu )

Ninas Mal
Sehvet Okulu
Yapım Yılı : 2007
Lisan : Turkce Dublaj
Tür : Komedi / Erotik
Yönetmen : Fernando Sarinana
Oyuncular : Martha Higareda / Blanca Guerra / Camila Sodi / María Aura / Alejandra Adame / Ximena Sariñana / Daniel Berlanga / Víctor González / Rafael Sánchez Navarro
Belediye başkanı olmak isteyen bir adam, fakat başkanlık sürecinde önünde büyük bir engel vardır. Engel ise öz kızıdır. Nedeni ise; başkan adayının kızı, toplum tarafından hiç de sevilmeyecek bir karaktere sahiptir. Vucüdunun her yerine dövme yaptırmış, piercing takan ve sürekli küfür eden bir kızdır. Babası çözüm olarak kızını Lady okuluna göndermekte bulur. 

Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.