Serpico (1973-Al Pacino - Polisiye)


 Filmin Konusu:

Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak çekilen bu kült filmin başrolünü büyük üstad Al Pacino oynamaktadır.

Filmin konusuna gelecek olursak ;

Serpico polis akademisini bitirdikten sonra yeni görev yerine atanır.Bu görev yerinde onu bekleyen zorlukların kendi arkadaşları tarafından geleceğini düşünmemektedir.

Canı pahasına dürüstlüğünden ödün vermeyen Serpico arkadaşları tarafından dışlanır.Aynı zamanda suçlular ile teşkilat arasındaki antlaşmaları da ortaya çıkarmak ister.7

Ama bu isteği onu ölümle buırun buruna getirir.Amerika'nın en namuslu polisi olarak tarihteki yerini alan Serpico şuanda İsviçre'de yaşamaktadır...

Açıklama:
Yapım:1973-amerika 
Tür:Suç,Polisiye,Dram
Süre:2 saat 10 dakika
Oyuncular:Al Pacino,Johny Steward
Yönetmen:Sidney Lumet
Puan:7-7,5

Filmden Resimler:

Serpico Sinema filminin fragmanı

Share this article :
Etiketler: ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.