Iron Man-Demir Adam 1(Bilimkurgu-2008-Rober Downey Jr.)


Filmin Konusu:

Robert Downey Jr'ın canlandırdığı karakter olan Tony Stark amerika'nın en büyük silah üreticisidir.Aynı zaman çok da zengin olan Tony kadınlara da oldukça düşkün bir adamdır.

Yeni ürettiği silahı satmak için gittiği yerde terörist saldırısına uğrar konvoyu ve teröristlere esir düşer.

Teröristler onun kim olduğunu ve ne kadar değerli olduğunu bilmektedirler.Buradan kurtulmak için dizayn ettiği mekanizma  Onun ve ülkenin kaderini değiştirecektir.

Silah üreterek insanların hayatını mahvettiğini gören Tony silah şirketini kapatıp insanlar için yararlı şeyler üretmek istemektedir.

1963 yılında ilk kez insanların hayatına giren Demir Adam 2008 yılında çekilen filmiyle de süper kahramanlar arasındaki değerini de yükseltmiştir...

Açıklama:
Yapım:2008-Amerika
Süre:126 Dakika
Tür:Fantastik,Bilimkurgu,aksiyon
Oyuncular:Gwyneth Paltrow,Robert Downey jr.,Jeff Bridges
Yönetmen:Jon Favrea
Puan:8,2

İron Man 1 Filminden Kareler


 Filmin Fragmanı
Share this article :
Etiketler: ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.