Braveheart ( Cesur Yurek )

Braveheart
Cesur Yurek
Yapım Yılı : 1995
Lisan : Turkce Dublaj
Tür : Aksiyon / Biyografi / Dram
Yönetmen : Mel Gibson
Oyuncular :  Mel Gibson / James Robinson / Sean Lawlor / Sandy Nelson / James Cosmo / Sean McGinley / Alan Tall / Andrew Weir / Gerda Stevenson / Ralph Riach / Mhairi Calvey / Brian Cox / Patrick McGoohan / Peter Hanly / Sophie Marceau / Stephen Billington
13. yüzyıl İskoçyası... İngiliz Kralı Edward, İskoçya'yı da krallığına katmak istemektedir.  İngiliz soylularına Prima Nocta; yani topraklarında evlenen her kadınla ilk geceyi geçirme hakkını vererek İskoç halkının ayaklanmasına sebep olur. Çocukken ailesini ve yakınlarını özgür İskoçya uğruna kaybeden William Wallace, yıllar sonra karısı da öldürülünce halkı organize etmeye ve İngilizleri topraklarından atmaya karar verir.


Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.