Ölum Çıkmazı - See No Evil Tr Dublaj izle

Ölum Çıkmazı - See No Evil  Tr Dublaj izle

Konusu: Gerilim ve Korku türlerini barındıran bu film, mahkumların arasından seçilen sekiz genç adamın hikayesini anlatır. Mahkumlar, suçlarının azalması için yıkık ve harabeye dönmüş olan bir otelin tadilatını yapmak için otele giderler. Fakat, otelde kalan ve yabancılara karşı kin, öfke besleyen bir seri katilin olduğu onları aklının ucundan bile geçmez. Otele geldiklerinde, seri katil içlerinden birini kaçırır. Ve diğer 7 kişi el ele verip arkadaşlarını bu acımasız ve korkusuz seri katilin elinden kurtarmaya çalışır. Bakalım seri katil bu 7 kişiyi de yakalayabilecek mi, yoksa 7 kişi katili alt etmeyi başarabilecek mi? .

Bilgi:Yapım: 2006 - ABD, Tür: Fantastik, Gerilim, Korku, Süre: 85 dakika Yönetmen: Gregory Dark, Oyuncular: Rachael Taylor, Craig Horner, Glenn Jacobs, Samantha Noble, Christina Vidal, Luke Pegler, Glen Jacobs, Penny Mcnamee, Annalise Woods, Mikhael Wilder, Cecily Polson, Trent Huen, Tiffany Lamb, Matthew Okine, Steven Vidler, Michael J. Pagan, Cory Robinson, Zoe Ventoura, Sam Cotton,

Film Yorum:Bence iyi bir senaryo iyi bir bi korku filmiydi şimdi böyle filmleri bulmak zor filmi güzel yapanda korkunun dozunda olması saçma sapan gülünç sahneler göremedim.. Korku severler izlesin

Seçenek 2
Share this article :
Etiketler: , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.