Hayde Bre Full izle


Yerli film Hayde Bre İzle – Hayde Bre Filmi İzle – Hayde Bıre Full İzle
2010 yılı Türkiye yapımı, yılın son günü vizyonlarda gösterime giren ve reklamları iyi yapılmadığından ötürü pek çok kişi tarafından duyulmayan, fakat Shanghay Uluslararası Film Festivali yarışmasında En İyi Film ödülünü kazanan, Hayde Bre Filmi ailenizin online sinema merkezinde yerini Hd görüntü kalitesi ile almış buluyor. Filmin Yönetmenliğini Orhan Oğuz yapmış olup, Yapımcılığını ise Yasemin Küçükçavdar Güler üstlenmiştir. Filmi seyredenler, son zamanlarda çekilen en iyi dram filmlerden bir tanesi olduğunu ifade ediyorlar. Çok iyi bir senaryo’ya hakim olduğunu belirten izleyiciler, oyucularında rollerinin hakkını son derece iyi verdiklerini söylemeleri film ekibini rahatlatıyor. .

Filmin Başrollerini Ertan Saban, Nilüfer Açıkalın, Ayberk Koçar, Ay Doğa Vardar, Mustafa Yaşar, Şevket Emrullah, İlker İnanoğlu, Luran Ahmeti, Abdurrahman Rahman, Çağla Su Vardar ve Suzan Kardeş oynamışlardır. Filmciniz.Biz Keyifli Seyirler Diler...

"Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Share this article :
Etiketler: , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.