Cem Yılmaz Av Mevsimi Full izle

Cem Yılmaz Av Mevsimi Full izle

Konusu: Cinayet masasındaki tecrübesi nedeniyle Avcı lakabının hakkını veren Komiser Ferman ile adı deliye çıkmış İdris baba-oğul kadar birbirine yakın iki polistir. Aralarına antropoloji mezunu bir çömez olan Hasan katılmıştır. Üçü öldürülen genç bir kızın katilini bulmakla görevlendirilir. Soruşturma sırasında uyuşturucu ticaretinden zengin bir işadamına kadar farklı insanlarla karşılaşacak bu üç polisin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. .

Bilgi:Yapım:2010 ~ Türkiye Tür: Dram, Gerilim, Komedi, Macera, Polisiye, Psikolojik, Suç Yönetmen:Yavuz Turgul Senaryo:Yavuz Turgul Yapımcı:Yavuz Turgul, Murat Akdilek Görüntü Yönetmeni:Uğur İçbak Müzik:Tamer Çıray, Ete Kurttekin Oyuncular:Cem Yılmaz, Şener Şen, Çetin Tekindor, Okan Yalabık, Melisa Sözen, Engin Hepileri, Rıza Kocaoğlu, Gizem Akman, Mahir İpek, Bartu Küçükçağlayan, Murat Serezli, Dila Akbaş, Cahit Gök, Mustafa Avkıran, Cansu Koç, Serkan Keskin, Murat Aygen, Rahmi Dilligil, Nergis Çorakçı, Stephen Hawking, Emine Şans Umar, Kevork Türker, Melisa Sozen, Remzi Evren, Şefika Ümit Tolun

Film Yorum:Bu senaryo ve Ekip tek kelimeyle kusursuz,şu günlerdeki organ bağışlarını ve amaliyatları gündeme taşıyım dedim ama gördümki son olaylar biraz lokal,alan memnun veren memnunsa bize b…k yemek düşer ama dünyada organ bağışıyla ilgili en önemli sorun verilecek organın hangi ihtiyaç sahibine yada hangi KOÇ’a gideceği

Seçenek 2
Share this article :
Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.