GDO Karakedi Şafak Sezer izle

GDO Karakedi Şafak Sezer izle

Konusu: İstanbul'un eski semtlerinden olan Balat'ta yaşayan ve kendi yağlarıyla kavrulan üç kardeş, taksicilikle hayatını kazanan Gürkan, pilavcılık yapan Orhan ve iflah olmaz biçimde aşık olan Duran... Herkes gibi yaşam mücadelelerini sürdürürken, sıradan dertlerini de çözmeye çalışan bu üç kardeşin hayatı bir gün başlarına gelen bir kazanın yol açtığı, cinayet, mafya, kız kaçırma üç geniyle allak bullak olur. Bolca yanlışlıklar komedyası ve aksiyon dolu sahnelerin olacağı filmin senaryosu Şafak Sezer'e ait. .

Bilgi:Yapım: 2013 Oyuncular: Melisa Aslı Pamuk, Şafak Sezer, Seda Yıldız, Serkan şengül, Volkan Başaran Tür: Komedi Senaryo: Şafak Sezer Yönetmen: Murat Aslan

Film Yorum:isteneni veremeyen bir film izledim bu hafta bu filmin adıda GDO Karakediydi üzgünüm ama kutsal damacana bile saçma olsada gülmüştük o filme bu filme ise öyle çok güldüğümü hatırlamıyorum malesef,Şafak sezer her zaman sevdiğim bir oyuncudur ama bu film iyi değildi şöyle baktığımızda kolpaçinoya benziyordu ama olmamış bu sefer bu film pek ilerlemez

Share this article :
Etiketler: , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.