Cehennem Tarlası Türkçe Dublaj HD

Cehennem Tarlası Türkçe Dublaj
Cehennem Tarlası Türkçe Dublaj
Öğretmen olan Frank Sears, annesinin intiharının sebep olduğu bir iz taşımaktadır. Bu iz yüzünden Savaşın en gizli projesi olan yaratıklardan oluşan bir örgütün oluşmasına şahitlik eder. Bu yaratıkların ışıkla beslenerek inanılmaz bir hızla ilerlediğinden habersizdir. Ordu en büyük silahı olan atom bombasını ateşlemek için hazırlıklara başlamıştır. Dünyayı saran bir krizin eşiğinde olan Frank, babasının bu yaratıklarla bir bağlantısı oldugunun farkına varacaktır. Zaman hızla akarken cehennemden çıkıp gelmiş bu yaratıkları durdurabilecek tek kişi Franktır.iyi seyirler dileriz.


Share this article :
Etiketler: , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.