Elveda İlk Aşk filmi türkçe dublaj izle

Elveda İlk Aşk filmi izle | Oldukça ciddiyetli ve bir o kadar da sevecen bir genç kız olan Camille, tüm hayatını mantığa dayalı olarak kurmaya çalışmıştır. Camille'den yaşça biraz daha büyük olan Sullivan ise, deli dolu, kıpır kıpır, hareketli bir gençtir. Bu iki isim zaman geçtikçe birbirlerine ısınırlar ve nihayetinde aşk dediğimiz kavrama yenik düşerler. Sullivan bir gün hayallerinin peşinden koşarak Güney Amerika'ya gider fakat bu normal bir gidiş değildir, sevgilisi Camille'nin dünyası başına yıkılır adeta.

Elveda İlk Aşk filmi için yönetmen ve senaryo koltuğunda oturan isim; Mia Hansen-Løve'dır. Yapımcılar ise Gerhard Meixner ve Philippe Martin olarak dikkat çekmekte. Oyuncu kadrosundan bahsetmek gerekirse, oldukça iyi bir kadronun varlığı gözümüze çarpıyor; Özay Fecht, Philippe Paimblanc, Sebastian Urzendowsky, Valérie Bonneton, Arnaud Azoulay, Max Ricat, Lola Créton , Serge Renko, Charlotte Faivre, Magne-Håvard Brekke, Louis Dunbar, Patrice Movermann, Amélie Robin, Justine Dhouilly, François Buot, Elisabeth Guill, Marie-Hélène Peyrat gibi isimler filmde oynayan oyunculardan. 9 Mart 2012 tarihinde gösterime girdi film, ilerleyen günlerde sitemizden Türkçe Dublaj versiyonu ile izleyebilirsiniz.
Share this article :
Etiketler: ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.