The Hills Have Eyes ( Tepenin Gözleri )

The Hills Have Eyes
Tepenin Gözleri
Yapım Yılı : 2006
Lisan :  Turkce Altyazı
Tür :Korku / Gerilim
Yönetmen :  Alexandre Aja
Oyuncular : Ted Levine / Kathleen Quinlan / Dan Byrd / Aaron Stanford / Vinessa Shaw / Emilie de Ravin / Tom Bower / Billy Drago / Robert Joy / Desmond Askew / Ezra Buzzington / Ted Levine / Michael Bailey Smith / Laura Ortiz / Greg Nicotero / Maisie Camilleri Preziosi

Her şey klasik bir aile tatili ile başladı... Cleveland'ly bir polis dedektifi olan "Big Bob" Carter  ve sevgili eşi Ethel'in  evlilik yıldönümleridir. Ve kutlamak için tüm aile birlikte California'ya gitmeye karar verirler. Böylece tüm aile uzun yolculuğun tadını çıkaracak ve birlikte olacaktır. Fakat hiç kimse bu toplu yolculuktan çok da fazla hoşnut değildir... Büyük kızları Lynn  yeni doğmuş bebeği için bu uzun yolculuktan dolayı endişe duymaktadır. Kocasy Doug  ise sevgili kayınpederi ile arasındaki anlaşmazlıklardan hoşnut değildir. Küçük kızları Brenda  arkadaşlarını bir aile gezisi için geride bırakmış olmaktan mutsuzdur. Bobby  ise ailenin iki Alman Kurdu köpeği ile herşeyden daha çok ilgilidir... Hep birlikte bir karavan ile batıya yönelen bu kalabalık aile onları nelerin beklediğinden habersizdir. 

Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.