Kirli Oyun – Freelancers 2012 Türkçe Dublaj izle

Kirli Oyun – Freelancers 2012 Türkçe Dublaj izle

Film Yorum:Kötü polislerin hüküm sürdüğü N.Y'nin ara sokaklarında geçen ,birtakım kedi-fare oyunlarının sergilendiği bir yapım.50 Cent'in oyunculuğu bana yapmacık geldiyse de öte yandan De Niro'nun ustalığı filmin bir kısmını kurtarmış.Ayrıca kötü polis karakteri de ''cuk'' diye oturmuş üstüne.Genel tabirlerle;sıkmayan,pek haz vermeyen,fazlaca ağız ishalliği içeren ''eh işte''lik bir film.Filmde yer alan Rap müziğine ve De Niro faktörüne...Puanım 7/10

Share this article :
Etiketler: , , , , ,

+ yorum + 1 yorum

24 Eylül 2013 11:18

güzel paylaşım süper film teşekürler
filmizle

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.