Hayalet Sürücü 2 Full izle

 hayalet sürücü

Konusu: Şeytanla (o kendisini aynı zamanda Roarke olarak da tanıtıyor) anlaşma yapmış Johnny Blaze (Nicholas Cage), şimdiye kadar hiç kimsenin bu hesaplaşmadan etkilenmediğinden emin olmak zorunda. Kendisini hayalet sürücü olarak bildiğimiz Blaze, maceranın 2.ayağında bir papazdan da yardım alacak.Johnny’nin intikam duygusu ise her geçen saniye daha da artıyor. Görsel efektleri ile ülkemiz sinema seyircilerini etkilemeyi başarmış bu vizyon filmini adresinizden şu an full izleyebilirsiniz.e .

Bilgi:Yapım:2011_2012 – ABD Tür:3 Boyutlu,Bilim Kurgu,Aksiyon,Fantastik,Gerilim,Gizem,Macera Yönetmen:Brian Taylor,Mark Neveldine Oyuncular:Nicolas Cage,Christopher Lambert,Idris Elba,Violante Placido,Ciaran Hinds,Johnny Whitworth,Fergus Riordan

Film Yorum:Büyük umutlarla gitmiştim.Kesinlikle ilk film daha güzeldi. 3d olmasa heralde izlenmeye değmeyecek ne bileyim. Tamam harcanan emek hat safhada onun hatrına izlenir. ama ilk film kesinlikle daha iyiydi. İyi bi devam filmi olmamış beklentilerin çok altında kalacak bunuda herkes görecek. puanım biraz yüksekten atarak 7:D

Share this article :
Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.