Nailbiter Altyazı izle – Full HD izle

Nailbiter Altyazı izle – Full HD izle
FİLMİN KONUSU
Nailbiter Ailecek korku filmi izlemek istiyorsunuz ancak sizi korkutacak bir film bulamıyormusunuz ozman bu film tam size göre 2012 ABD Yapımı Olan Yönetmenliğini Patrick Rea’nın üstlendiği film Nailbiter güçlü oyuncu kadrosu ile sizlerin korku sınırlarınızı zorlayacak kadar iddali bir film Nailbiter. Doğal afetin başımıza ne tür tehlikeler getirebileceğini asla tahmin edemeyiz belkide işte bu yüzden yaşadığımız her anın kıymetini bilip şükretmemiz gerekiyor. Filmin oyuncuları: Michelle Davidson, Jason Coffman, Sally Spurgeon, Allen Lowman , Tom Conroy, Matt Sayers, Ian Dempsey, Meg Saricks, Emily Boresow, Aaron Laue, Zane Smith, Erin Mcgrane, Joicie Appell, Mark Ridgway, hikayesinde Maguire ailesinin hava alanına doğru gitmesiyle büyük bir felaketle sonuçlanacağını asla tahmin edemezdi Kansasta bir kasırgaya yakalanır. Terk edilmiş bir ev bulurlar ve oraya sığınmak zorunda kalan aile aslında terk edilmiş evin kendine ait sırları vardı ve maguire ailesinin o evde yalnız olmadığı anlaşılır ve tehlikeler kendilerini beklemektedir. Ailecek izleyebilirsiniz.
Share this article :
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Gönder

Üye Olmadan Yorum Yazabilmek için Alt Secenekten Adı/URL Seçeneğini Tıklayıp Üst Kısmına Adınızı Url Kısmını ise Boş Bırakıp Yorumunuzu Yazabilirsiniz.
Yorumlarınızla katkı yapdıgınız icin teşekkürler...

 
Destek : Teknoloji Blogu Film izle | İletişim | Sitemap instagram takipçi satın al Telif Hakkı © 2013. film izle online film izle - Tüm Hakkları Saklıdır.. Sitemizde yer alan tüm videolar, kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir videoların hiç biri sunucularımızda yüklü değildir. Hak sahiplerinin iletişim adresimizden talep etmesi halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.